Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми — темна сторона нашого світу. Цей злочин може адаптуватися до потреб «ринку», законів, економічної та соціальної ситуації в країні. Він може набувати різних форм, від примусової праці до сексуального чи домашнього рабства.

Повномасштабна війна, збільшення людей, які були змушені покинути свої домівки, гуманітарна та безпекова кризи — фактори, які сприяють поширенню злочину торгівлі людьми.

Пам’ятайте, що торгівля людьми ближче, ніж здається. Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

•  102 – поліція
  •  527 – національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
  •  1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
  •  112 – служба екстреної допомоги в ЄС
  • (03474) 39-5-80 - стаціонарний телефон в Дубівській ТГ.

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Тому дуже важливим завданням сьогодення є підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему, заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

В Дубівській територіальній громаді проводяться інформаційно-просвітницькі заходи із запобігання торгівлі людьми шляхом проведення засідань, круглих столів спільно з представниками поліції, закладів освіти, культури, охорони здоров’я.