Дата: 27.05.2024 14:33

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Доводимо до відома  жителів населених пунктів Дубівської сільської ради про те, що згідно Розпорядження Івано-Франівської ОДА № 219 від 15.05.2024 року « Про тимчасову заборону в’їзду  до лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів у період високої пожежної безпеки протягом 2024 року», забороняється в’їзд на територію лісового фонду Івано-Франківської області транспортних засобів та інших механізмів, окрім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж, у період високої пожежної небезпеки за умовами погоди.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ