ЗВІТ ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» у Дубівській сільській раді за 2023 рік

Дата: 30.01.2024 08:57

ЗВІТ  ДЕПУТАТСЬКОЇ  ФРАКЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ

«СЛУГА  НАРОДУ»

у  Дубівській  сільській раді  за 2023  рік

До  складу  фракції  входить  чотири  депутати –Ільчишин  Борис,  Лук»янчук Наталія, Іван Скалівський, Олександра  Побережник.

Протягом  поточного  року  депутати  фракції  взяли  участь  у  роботі  шести  сесій  та  шести  засідань  постійних  комісій, депутатських  зібрань. Періодично  проводили  зустрічі  з  виборцями.

Депутати  фракції  брали  активну  участь  у  підготовці  ряду  проектів  рішень.  Зокрема,  проект  рішення  щодо  освітніх  питань.

Депутати  фракції постійно  підтримують  контакти  з  жителями  громади.  Спілкуються  з  ними  як  індивідуально,  так  і  колективно.

Протягом  2023  року  до  депутатів  люди  зверталися  щодо  земельних  питань,  а  також  гуманітарної  допомоги. Також, депутат  Борис Ільчишин  помагав  місцевим  жителям,  які  зараз  знаходяться  на  фронті  у  вирішенні  різних  питань. Решта  депутатів  брали  участь  в  організації  благодійних  заходів  щодо  допомоги  ЗСУ.

Також  протягом  цього  періоду  до  депутатів  фракції  надійшло  14  звернень  від  громадян,  які  були  вирішені  депутатами  і  надана  консультація  і  допомога.

Депутати  регулярно  проводять  прийом  громадян  з  різних  питань  за  місцем  проживання  та  роботи.