Про затвердження плану роботи та плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дубівської сільської ради на 2023 рік

Дата: 04.01.2024 09:27

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО – ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

/ п’ятнадцята сесія восьмого скликання /

Р І Ш Е Н Н Я     №  841/ 15-2022

від 17 листопада 2022 року

село Дуба

Про затвердження плану роботи та

плану діяльності з підготовки проектів регуляторних

актів Дубівської  сільської ради на 2023 рік

Керуючись Законом  України “Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської діяльності”, у відповідності до пункту 7 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити план роботи сільської ради на 2023 рік (додаток  № 1).

2.  Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік по Дубівській сільській раді ( додаток № 2 ) .

3.  Рішення про затвердження плану роботи та плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дубівської  сільської ради на 2023 рік довести до відома територіальної громади, розмістити на інформаційному стенді сільської ради.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради  Юречко Н.Ю.

Сільський голова                                                                                                           О.Мухар

Додаток  № 1

до рішення сесії Дубівської сільської ради

від   17.11.2022 р.  №  841/15-2022

ПЛАН РОБОТИ

Дубівської сільської ради на 2023 рік

І. Питання, що розглядатимуться на сесіях сільської ради

І квартал

Про  виконання місцевого бюджету за 2022 рік.

ІІ квартал

Про санітарний стан та благоустрій сіл  сільської ради.

ІІІ квартал

Про виконання  місцевого  бюджету  за  І-ше  півріччя 2023 року

IV квартал

Про місцевий бюджет на 2024 рік.

IІ. Питання щодо реалізації Угоди між сільською радою та районною радою

1. Участь у роботі районного координаційного комітету сільських, селищних, міських  голів та голови районної ради розгляд на його засіданнях питань, що стосуються соціально-економічного та культурного розвитку району, сіл громади.

Постійно протягом 2023 року. Сільський голова.

2. Узагальнення та запровадження досвіду роботи сільських установ і організацій, органів самоорганізації населення.

Постійно протягом 2023 року. Сільський голова, голови постійних комісій сільської ради, виконавчий комітет сільської ради.

3. Проведення сільських нарад-семінарів з керівництвом сільських установ і організацій, виконавчим комітетом з метою поліпшення діяльності органів місцевого самоврядування щодо подальшого розвитку території сіл громади.

Постійно протягом 2023 року. Керівництво сільської ради, голови постійних комісій сільської ради, виконавчий комітет сільської ради.

4.   Організація навчання працівників виконавчого комітету сільської ради.

Постійно протягом 2023 року. Секретар сільської ради, голови постійних комісій сільської ради

5. Надання консультативно-методичної та практичної допомоги в роботі сільських громадських організацій, органів самоорганізації населення, публікування відповідних матеріалів на інформаційному стенді сільської ради.

Постійно протягом  2023 року. Керівництво сільської ради, голови постійних комісій сільської ради, виконавчий комітет сільської ради.

6. Підготовка та проведення Дня місцевого самоврядування.

7 грудня 2023 року. Сільський голова, секретар сільської ради, виконавчий комітет сільської ради.

Примітка. Відповідний план своєї роботи затверджує і виконавчий комітет сільської ради.

Секретар  с/ради                                                                                                                        Н.Юречко

Додаток  № 2

до рішення сесії Дубівської сільської ради

від  17.11.2022 р.  №  841/15-2022

План діяльності з підготовки проектів регуляторних

актів на 2023 рік по Дубівській сільській раді.

Вид  і назва проекту

Ціль прийняття

Термін підготовки

Найменування відповідальних осіб за розроблення проекту

1.

Рішення сесії Дубівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати

земельного податку з 01.01.2024 року».

Приведення у відповідність до Податкового Кодексу України ставок та пільг із сплати

земельного податку на території сільської ради.

2.

Рішення сесії Дубівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг

із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки з 01.01.2024 року».

Приведення у відповідність до Податкового Кодексу України податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території сільської ради.

3.

Рішення сесії Дубівської сільської ради «Про

встановлення ставок туристичного збору

на території Дубівської сільської ради з 01.01.2024 року».

Приведення у відповідність до Податкового Кодексу України ставок туристичного збору

на території сільської ради.

4.

Рішення сесії Дубівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Дубівської сільської ради з 01.01.2024 року».

Приведення у відповідність до Податкового Кодексу України ставок єдиного податку на території Дубівської сільської ради.

Юречко Н.Ю.

Секретар сільської ради                                                                                            Н.Юречко