Зверніться до лікарні ветеринарної медицини – провакцинуйте домашніх улюбленців

Дата: 10.08.2023 11:08

Зверніться до лікарні  ветеринарної медицини  – провакцинуйте домашніх улюбленців

Для дбайливих власників домашніх тварин головне завдання – стежити за здоров’ям вихованців. Важливу роль у запобіганні тяжких та смертельних захворювань тварин відіграють профілактичні щеплення.

Незалежно від того, власником якої тварини ви є (собаки чи кота, чи обох), щорічна вакцинація має вирішальне значення для забезпечення їх безпеки та, що надзвичайно важливо, – безпеки вашої родини, оскільки сказ – це хвороба тварин, яка може передаватися і людям.

Щеплення проти сказу можна зробити у будь якій ветеринарній лікарні як державній, так приватній.

Вакцина проти сказу є безкоштовною; для здійснення щеплення необхідно лише звернутися до Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

Наголошуємо на тому, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку.

Довідково.

Інфографіка розроблена спільно із європейським проектом EU4SaferFood (https://www.facebook.com/eu4saferfood).