Семінар для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 09.05.2023 14:22

Семінар для внутрішньо переміщених осіб

Працівники Рожнятівського управління Калуської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості разом з соціальними партнерами взяли участь в семінарі для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Дубівської ОТГ.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Галина Найко ознайомила учасників з актуальними вакансіями, розповіла про стимулювання роботодавців шляхом надання їм компенсації єдиного соціального внеску або частини заробітної плати в разі працевлаштування окремих категорій громадян, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб. Крім того, надала роз’яснення щодо державної підтримки малого і середнього підприємництва в Україні через надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Лілія Хорт ознайомила присутніх із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легального працевлаштування, інтернет-ресурсами з пошуку роботи, інформацією на профорієнтаційних платформах ДСЗ, послугами з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, а також ознайомила з умовами отримання ваучера для конкурентоспроможності на ринку праці.           На завершення заходу учасники висловили подяку працівникам служби зайнятості за надану корисну інформацію та важливі роз’яснення.