Поради від Мінрегіону: Як підготуватися до опалювального сезону

Дата: 26.09.2022 15:34

Поради від Мінрегіону: Як підготуватися до опалювального сезону

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

«До опалювального сезону повинні готуватись всі разом: державна влада, місцева влада та кожен громадянин», — зазначив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Розроблені інформаційно-графічні матеріали спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

Завантажити пакет інформаційно-графічних матеріалів можна за посиланням https://drive.google.com/.../1yjKiW3JnpRkclnHRgya5E....

З повагою, Офіс децентралізації Івано-Франківської ОДА

З повагою, Офіс децентралізації Івано-Франківської ОДА