«Ризики нелегальної трудової міграції»

Дата: 12.09.2022 11:47

8 вересня 2022 року в Рожнятівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся вебінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції». В заході взяла участь завідуюча відділу протидії торгівлі людьми БО «Карітас» м. Івано-Франківськ Оксана Пашківська.

Фахівець районної філії Лілія Хорт ознайомила учасників з метою заходу, основними ризиками, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, а також з правовою захищеністю легального працевлаштування.

О. Пашківська розповіла про сутність трудової міграції, її наслідки, форми та етапи торгівлі людьми. Також акцентувала увагу на відмінностях між нелегальною трудовою міграцією та торгівлею людьми і надала поради тим, хто збирається за кордон.

На завершення заходу учасники обговорили послідовність дій для безпечного перебування за кордоном, поділились власними думками та отримали відповіді фахівців на усі свої запитання.