Про продовження терміну дії рішення сільської ради від 28.05.2020 року № 64/3-2020 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 01.01. 2021 року»

Дата: 15.09.2021 12:01

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО – ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шоста сесія восьмого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я    № 316/6-2021

від  17 червня 2021 року

село Дуба

Про продовження терміну дії рішення

сільської ради від 28.05.2020 року

№ 64/3-2020 «Про встановлення ставок та

пільг із сплати земельного податку

з 01.01. 2021 року»

Керуючись  статтею 266 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

В И Р І Ш И Л А  :

1.  Продовжити на 2022 рік темін дії рішення  Дубівської сільської ради від 28.05.2020 року  № 64/3-2020 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 01.01. 2021 року».

2.   Встановити, що з 01.01.2022  року не є об’єктом оподаткування:

а) земельні ділянки, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій та установ, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими.

3.  Оприлюднити рішення  на інформаційній дошці Дубівської сільської ради в день його прийняття та надати дане рішення для оприлюднення та ознайомлення на офіційному електронному сайті Дубівської сільської ради .

4.  Рішення набирає чинності  з  01 січня 2022 року.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  бюджету.

Сільський голова                                                                                                           О.Мухар