Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту-рішення Дубівської сільської ради від 28 травня 2020 року № 65/3-2020 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з 01.

Дата: 19.08.2021 13:45

Звіт

про  базове  відстеження  результативності регуляторного  акту-рішення Дубівської  сільської  ради  від 28 травня 2020 року  № 65/3-2020  «Про

встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки з 01.01.2021 року»

1.Вид  та  назва  регуляторного  акта,  результативність якого  відстежується,  назва  його  прийняття  та  номер:

Рішення Дубівської  сільської  ради  від 28 травня 2020 року  № 65/3-2020  «Про

Встановлення  ставок та пільг із сплати податку на нерухоме  майно, відмінне

від земельної ділянки з 01.01.2021 року».

2.Назва  виконавця  заходів   з  відстеження:

Фінансовий  відділ  Дубівської  сільської  ради.

3.Цілі  прийняття  акта:

1) встановлення  доцільних  і  обгрунтованих  розмірів  ставок  із сплати   податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  з  урахуванням  платоспроможності  громадян  та  суб’єктів  господарювання,  та  відповідно  до  потреб  бюджету  громади;

2) здійснення  планування  та  прогнозування  надходжень  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  при  формуванні  бюджету;

3) встановлення  пільги  щодо  сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  .

4.Строк  виконання  заходів  відстеження:

24.05.2021  року  по  25.06.2021 року.

5.Тип  відстеження:

Базове  відстеження.

6.Метод  одержання  результатів  відстеження:

Для  проведення  базового  відстеження  було  використано   статистичний  метод.  Відстеження  результативності  регуляторного  акту  проведено  відповідно  до  фактичних  надходжень  бюджету  Дубівської  територіальної  громади  від  юридичних  та  фізичних  осіб- платників  із  сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки .

7.Дані  та  припущення,  на  основі яких  відстежувалась  результативність,  а  також  спосіб  одержання  даних:

Для  встановлення  кількісних  значень  показників  результативності  регуляторного  акту  було  проведено аналіз  надходження  розміру  коштів  до бюджету  Дубівської  територіальної  громади  від  сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

8.Кількісні  та  якісні  значення  показників.

Відстеження  результативності  регуляторного  акта  здійснювалося  у встановленому  законодавством  порядку  за  кількісними  і  якісними показниками  з  використанням  статистичного методу  одержання  результатів  відстеження.

З  моменту  введення  в  дію  регуляторного  акта  Дубівською  сільською  радою,  надходження    від  сплати  податку  на  нерухоме  майно,  відмінне  від  земельної  ділянки   до  сільського  бюджету   будуть  становити  395, 317  тис.грн.

Рівень  поінформованості  платників  податку  на  нерухоме  майно,  відмінне  від  земельної  ділянки з  основними  положеннями  регуляторного  акта- високий (оприлюднення  рішення  про  встановлення  ставок  та  пільг  із  сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на офіційному веб-сайті  територіальної  громади, та в районній газеті «Новини Підгір’я»).

9. Оцінка  результатів  реалізації  регуляторного  акта  та  ступеня  досягнення  визначених  цілей.

Прийняття  даного  рішення  дасть  можливість  збільшити  надходження  до  місцевого  бюджету  та  направити  значну  кількість   коштів  на  розвиток  соціальної  сфери  населених  пунктів  територіальної  громади і  створення  суспільних  благ  для  мешканців  населених  пунктів.

Сільський голова                                                                                              Олександр  Мухар