Дубівська громада

Івано-Франківська область, Калуський район

Протокол № 1 Перше засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку Дубівської сільської ТГ на період до 2027 року та плану її реалізації на 2022-2024 роки

Фото без опису

УКРАЇНА

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

                       Робоча   група   з    підготовки    Стратегії     розвитку 

                                 Дубівської   територіальної  громади

вул. Молодіжна, 1, с. Дуба, Калуського району, Івано-Франківської області, 77644, тел. (03474) 3-95-80,

                                     E-mail: dubasrifua@ukr.net  Код ЄДРПОУ  04355160

 

 

                 Протокол № 1

Перше засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку Дубівської  сільської ТГ на період до 2027 року та плану її реалізації на 2022-2024 роки

 

від  07.09.2021 року                                                                                       с.Дуба

 

Присутні: члени робочої групи із розробки Стратегії розвитку Дубівської  сільської ТГ на період до 2027 року та плану її реалізації на 2022-2024 роки.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Вступне слово.

2.Про значимість розробки Стратегії розвитку для  Дубівської          територіальної громади в умовах децентралізації влади та нового адміністративно-територіального устрою України.

3.Про рішення  сільського голови щодо створення Робочої групи із розробки Стратегії розвитку. Оголошення складу робочої групи.

4.Як розробити успішну стратегію розвитку громади. Коротко про методологію. Зробити  соціально-економічний  аналіз  територіальної  громади.

5.Процес організації  розробки Стратегії розвитку Дубівської  сільської ТГ на період до 2027 року та Плану її реалізації на 2022 – 2024 роки. 

6.Організація процесу діагностики громади (профіль, опитування бізнесу, опитування громади, опитування лідерів). Інструктаж проведення та визначення відповідальних.  Аналіз  думок  мешканців  та  бізнесу.

7.Підбиття підсумків.

 

     СЛУХАЛИ:   Мухара  О. 

 

Зазначив, що ми розпочинаємо з Вами дуже важливий етап роботи, а саме стратегічне планування розвитку нашої громади на період до 2027 року. Цей процес завершений на рівні області і тепер ми маємо розпочати його на рівні нашої громади і завершити до кінця року, щоб з 2022 року громада мала змогу залучати і кошти ДФРР, і кошти міжнародних донорських організацій і інших донорів на розвиток. А головне, щоб кожний мешканець, ВПО, підприємець чи лідер громадської думки знав і розумів: КУДИ і ЯК громада буде  рухатись  наступні  роки.

Таким чином, наше завдання максимально сконцентрувати всі зусилля навколо розробки цих важливих для громади документів, як з боку  сільської ради,  підприємств та організацій, так і з боку мешканців, бізнесу та громадськості.

Ми будемо раді співпрацювати з кожним, хто долучиться до процесу стратегічного планування і особливо за креативні ідеї проектів та долучення в майбутньому до їх реалізації.

 

СЛУХАЛИ:  Юречко Н.

Яка доповіла про рішення сільського голови щодо створення Робочої групи   із   розробки  Стратегії  розвитку,  оголосила склад  робочої  групи.

СЛУХАЛИ:  Гринишин М.

 

Зазначила, що перед громадою сьогодні стоїть дуже багато викликів. В першу чергу, необхідно перебудувати і систему управління, і мережі освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту таким чином, щоб вони були спроможними та доносили якісну послугу до населення самих віддалених сільських населених пунктів.

Презентувала про створення Стратегії розвитку громади, коротко розповіла про методологію. Зазначила, що перед нами стоїть дуже важливе завдання зробити таку Стратегію, яка б не була антикризова, щоб цей стратегічний документ був дійсно направлений на розвиток та розбудову всієї території, яка буде охоплена   Дубівською  сільською  територією.

Обговорила процес організації роботи з розробки Стратегії розвитку Дубівської  сільської ТГ на період до 2027 року та План її реалізації на 2022 – 2024 роки.

 

 

їСЛУХАЛИ:   Гутову  Н.

Підкреслила про необхідність формування паралельно зі Стратегією  і бюджетних запитів від головних розпорядників бюджетних коштів, для забезпечення фінансового наповнення напрямів, що будуть передбачені Стратегією. Закликала всіх присутніх до активної співпраці на етапі формування бюджету   громади   2022  року.

СЛУХАЛИ:   Пасічника   І.

Зазначила важливість та прозорість стратегічного документа, та закликала кожного мешканця громади приймати участь у розробці Стратегії.

СЛУХАЛИ:  Гринишин  М.

Доповіла про організацію процесу діагностики громади (профіль, опитування бізнесу, опитування громади, опитування лідерів).  Провела інструктаж  по  проведенню  та  визначенню  відповідальних.

УХВАЛИЛИ:

 

1.Затвердити  розробку Стратегії розвитку Дубівської ТГ на період до 2027 року та План її реалізації на 2022 – 2024 роки. 

2.Провести опитування мешканців громади, лідерів місцевого самоврядування, представників бізнесу шляхом анкетування.

 

 

Сільський  голова                                                                Олександр    МУХАР

 

 

Протокол вела:

 

Завідувач  сектору  економіки,

інвестицій  та  зовнішніх  зв’язків

Дубівської  сільської  ради                                                                 М.Гринишин

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь